Loty widokowe

2016-03-27 16.32.07Zastanawiałeś się, jak można czuć się lecąc na motolotni? Chciałbyś zobaczyć Świat z powietrza? Chcesz poczuć trochę adrenaliny? A może chcesz komuś sprawić wyjątkowy prezent? Mamy coś właśnie dla Ciebie – lot widokowy na motolotni!

Podczas takiego lotu poczujesz wszystko powyższe i to na raz! Gwarantujemy niesamowite i jedyne w swoim rodzaju przeżycie. 2016-03-27 17.07.24Nasze motolotnie są wyposażone w system łączności, więc będziesz mógł rozmawiać z pilotem na bieżąco, a program przelotu dostosujemy do Twoich oczekiwań. Standardowy lot trwa około 15 minut (od momentu startu do lądowania) i będziesz mógł zobaczyć północne okolice Radomia (Jedlińsk, Wsola). Przed wylotem zostaniesz zapoznany ze sprzętem i odbędziesz przeszkolenie z bezpieczeństwa.

2016-03-27 16.32.37Jesteś zainteresowany? Jeżeli tak, najpierw zapoznaj się z informacjami dla pasażera, zamieszczonymi tutaj. Jeżeli chcesz poczytać o sprzęcie na którym będziemy latać, to możesz to zrobić pod tym adresem. A później skontaktuj się z nami: Kontakt. Jeżeli zabierzesz ze sobą swoich znajomych i umówicie się grupą kilkuosobową to przygotujemy stosowny rabat ;)

IMG_9615Dysponujemy własnymi voucherami podarunkowymi. Możesz także wykupić przelot z nami w jednym z popularnych serwisów (kliknij na logotyp, aby przejść do serwisu w nowej zakładce).

Zapraszamy do naszego SKLEPU gdzie możesz wykupić przelot on-line.

A może chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego? Zapraszamy na NOCNE LOTY WIDOKOWE.

 

 

 

 

PrezentŻycialogo2PrezentMarzeń

katalogmarzen